Manisa Sinerji Masaj Salonu

Manisa Masaj Salonları içerisinde hizmet veren Sinerji Masaj Salonu olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak amacı ile yola çıkmış bulunmaktayız.

Spa ruhunu ön planda tutan bizler, tüm bakımlarına aynı değer ve ilgiyi göstermekte ve alacağınız tüm bakımlarınızın aynı servis kalitesinde olmasını sağlayarak yeni nesil spa tarzının en iyi şekilde ortaya konmasını hedeflemekteyiz. İşlerinde uzman masör ve masöz kadromuz, hijyenin ön planda olduğu ve rahatınız için özel dizayn edilmiş SPA Merkezimiz, günün stresinden sizleri alıkoyacak sade atmosferimiz ile kendinizi herşeyden uzak, sağlıklı ve rahat hissetmenizi saglayacak.

sinerji masaj salonu
Adres:  Uncubozköy Mah. Mimar Sinan Blv. 195 Yunusemre, Manisa
İl / İlçe:  Manisa/Yunusemre
Telefon:  0507 847 22 95
Fax:  —
Mail:  sinerjimanisa@gmail.com
Websitesi:  www.manisamasaj.com/
Verdiği Hizmetler Sauna / Spa / Masaj Bakımı / Cilt Bakımı / Fitness Merkezi / Thai Masajı / Yurtdışı Masajları
Özet
Manisa Sinerji Masaj Salonu
Makale İsmi
Manisa Sinerji Masaj Salonu
Açıklama
Manisa Masaj Salonları içerisinde hizmet veren Sinerji Masaj Salonu olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak amacı ile yola çıkmış bulunmaktayız. Spa ruhunu ön planda tutan bizler, tüm bakımlarına aynı değer ve ilgiyi göstermekte ve alacağınız tüm bakımlarınızın aynı servis kalitesinde olmasını sağlayarak yeni nesil spa tarzının en iyi şekilde ortaya konmasını hedeflemekteyiz. İşlerinde uzman masör ve masöz kadromuz, hijyenin ön planda olduğu ve rahatınız için özel dizayn edilmiş SPA Merkezimiz, günün stresinden sizleri alıkoyacak sade atmosferimiz ile kendinizi herşeyden uzak, sağlıklı ve rahat hissetmenizi saglayacak.
Yazar
Yayıncı
masaj yerleri
Yayıncı Logo

Bir Cevap Yazın